Pi-Home - Realizace

OPEN SOURCE REALIZACE

Zajímá Vás chytrá domácnost postavená na open source? Tak to jste tu správně!

V této sekci můžete najít open source projekty ostatních uživatelů a inspirovat se. A jelikož je open source komunita založena na sdílení informací, budeme rádi, pokud zde představíte i Vaše řešení. Stačí se zaregistrovat a po vytvoření účtu můžete přidat Váš příspěvek. A co víc, můžete zde na sebe nechat kontakt pro lidi, které by zrovna to vaše řešení zaujalo. Možná jsou někde blízko Vás a rádi by se s vámi domluvili na spolupráci. Je to jen na Vás!

Rodinný dům | OpenHAB | PiHome, rodinný dům 5+kk | Zdiby Hodnocení: 
93.3%První realizace automatizace na open source ve vlastním domě. Instalace v roce 2016 na OpenHAB 2 a HABPanel UI. V roce 2021 došlo k migraci na OpenHAB 3 a Main UI. Ovládání více než 56 silnoproudých okruhů včetně regulace topení, zabezpečovačky, závlahy a hlasového ovládání. Sběr dat ze senzorů. Detailnější informace naleznete po rozkliknutí.
Nejlépe hodnocené realizace

PiHome, rodinný dům 5+kkHodnocení:
93.3%


První realizace automatizace na open source ve vlastním domě. Instalace v roce 2016 na OpenHAB 2 a HABPanel UI. V roce 2021 došlo k migraci na OpenHAB 3 a Main UI. Ovládání více než 56 silnoproudých okruhů včetně regulace topení, zabezpečovačky, závlahy a hlasového ovládání. Sběr dat ze senzorů. Detailnější informace naleznete po rozkliknutí.